Niezbędnik webmastera

Niezbędnik

Niezbędnik webmastera jest to selekcja programów, skryptów, które są niezbędne w codziennej pracy webmastera. Będziemy publikować kolejne wersje Niezbędnika, gdzie będą zamieszczane najnowsze wersje oraz nowe narzędzia pomagające w budowaniu serwisów internetowych. Kładziemy większy nacisk na rozwiązania darmowe lub względnie niedrogie. Nasze propozycje narzędzi płatnych będą marginalne i opcjonalne. Głównym założeniem jest wyselekcjonowanie najbardziej wydajnego zestawu za najmniejszą cenę.

[Inne] Niezbędnik webmastera ver. 0.1

Podziel się

Niezbędnik webmastera - http://webprojektant.plWreszcie mam trochę czasu, aby opisać narzędzia, które moim zadniem są pomocne w pracy webmastera lub programisty PHP, Java. Oczywiście lista narzędzi będzie aktualizowana, dlatego nazwałem ten artykuł jako Niezbędnik webmastera ver. 0.1. Mam nadzieję, że również dodacie swoje narzędzia, które używacie do pracy. Tak aby utworzyć prawdziwy niezbędnik dla każdego projektanta stron www. Chciałbym się koncentrować na rozwiązaniach darmowych lub tanich, ale programy płatne, które są godne uwagi też pojawią się w tym zestawieniu.

Czytaj więcej: [Inne] Niezbędnik webmastera ver. 0.1

Poradnik webmastera - podstawowe zasady

WEBprojektant.pl - zasady webmasteraW każdej dziedzinie zawodowej czy hobby są pewne reguły, które są wyznaczniekiem aktualnych trendów w danej dziedzinie. Tutaj zajmujemy się webmasterstwem i nie rograniczamy czy jest to Twoje hobby czy zawód, bo każdym z tych przypadków lepiej przstrzegać pewnych reguł, które zostały wypracowane przez profesjonalistów i pasjonatów.

Czytaj więcej: Poradnik webmastera - podstawowe zasady

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3279869