PHPBB3

[Video] Budujemy nasze forum - panel administracyjny - video tutorial nr8

Podziel się

phpbb3 panel administracyjny forum - tutorial nr8 - WEBprojektant.plTutorial ten jest poświęcony dla osób chcących stworzyć swoje pierwsze profesjonalne forum. W kilku poradnikach wideo pokażę jak zbudować forum. Nasz projekt będzie stowrzony w oparciu o skrypt phpBB3 - w najnowszej obecnie wersji.

Kontynuujemy budowanie naszego forum. Chciałbym przedstawić w skrócie Panel administracyjny. Z tego przewodnika dowiecie się jak konfigurować forum. Zobaczycie jak dużo możecie osiągnąć dostrajając indywidualnie forum phpBB3 wg własnego uznania.

Czytaj więcej: [Video] Budujemy nasze forum - panel administracyjny - video tutorial nr8

[Video] Budujemy nasze forum - instalacja skryptu - video tutorial nr7

Podziel się

phpbb3 instalacja forum - tutorial nr7 - WEBprojektant.plTutorial ten jest poświęcony dla osób chcących stworzyć swoje pierwsze profesjonalne forum. W kilku poradnikach wideo pokażę jak zbudować forum. Nasz projekt będzie stowrzony w oparciu o skrypt phpBB3 - w najnowszej obecnie wersji.

Ten tutorial obejmuje skopiowanie skryptu na serwer finalny oraz proces instalacji forum. Przy okazji zobaczycie tworzenie naszego forum na WEBprojektant.pl

Czytaj więcej: [Video] Budujemy nasze forum - instalacja skryptu - video tutorial nr7

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3279892