Joomla

[Video] Budujemy blog internetowy - instalacja Joomla 3 - video tutorial nr9

Podziel się

Joomla 3 instalacja - tutorial nr9 - WEBprojektant.plWielu początkujących webmasterów chciałoby stworzyć swój pierwszy blog w oparciu o jakiś framework, który w łatwy sposób pozwoli na rozbudowanie w późniejszym okresie. W tym miejscu podjąłem decyzję, aby stworzyć blog w oparciu skrypt o Joomla w wersji 3. Podjąłem tę decyzję ze świadomością, że być może tworząc prosty blog na początku, z czasem zechcę rozbudować go do portalu. W tych obu przypadkach Joomla zdaje egzamin.

Czytaj więcej: [Video] Budujemy blog internetowy - instalacja Joomla 3 - video tutorial nr9

[Video] Instalacja Joomla 2.5 - WEBprojektant.pl - video tutorial nr1

 Instalacja Joomla 2.5 - WEBprojektant.pl - video tutorial nr1Zaczynamy publikację naszych video tutoriali na WEBprojektant.pl. Na pierwszy ogień idzie instalacja Joomla 2.5. W tutorialu pokarzemy jak wygląda typowy proces instalacji tego CMS'a. W pierwszej kolejności utworzymy bazę danych w phpmyadmin, a później pokażemy kolejne kroki instalacji na naszym serwerze testowym (lokalnym).

Zapraszam do obejrzenia tego kursu poniżej:

Czytaj więcej: [Video] Instalacja Joomla 2.5 - WEBprojektant.pl - video tutorial nr1

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3279884