[SEO] Klienci SAPE ukarani spadkami w SERPach

Zobacz komentarze

Podziel się

[SEO] Klienci SAPE ukarani spadkami w SERPach - http://webprojektant.plJakiś czas temu Matt Cutts ćwierknął, że musi przyjrzeć się dokładniej jednemu rosyjskiemu narzędziu do kupowania linków. A wczoraj były już tego efekty. Wygląda na to, że Google znalazło sposób na takie sieci.

No i większość klientów systemu SAPE (jak nie wszyscy), wczoraj zaczęło zauważać dość mocne spadki. Zobaczcie datę tej informacji. Już prawie po miesiącu, Google, rozpracowało system i ich klientów.

Pojawiają się też informacje, że niekoniecznie może chodzić o tą platformę.

Powstaje pytanie - czy Google zamiesza na naszym podwórku i zajmie się naszymi platformami - Prolink i SEOPilot. Jeżeli tak, to będzie bardzo ciekawie, bo te sieci potrafią przynieść dobre efekty i pozwalają zarobić nieźle wydawcom.

Edycja: Dochodzą do mnie głosy, że to niekoniecznie atak na SAPE, tylko większe przetasowanie wyników i ta wzmianka Matta to tylko zbieg okoliczności.

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3279885