Aplikacje Google TV dla deweloperów Android OS

Zobacz komentarze

WEBprojektant.plW czasach, kiedy jednym z wiodących sektorów rynku jest branża IT coraz to więcej technologii zaczyna się krzyżować. Firma Google dobrze zna panujące realia. Udostępniając najnowszy plugin do Android SDK umożliwia deweloperom przeniesienie już istniejących aplikacji mobilnych i webowych na platformę Google TV.

Najnowsza aktualizacja Honeycomb OS zapewni pełną kompatybilność Google TV oraz Androida,twierdzi Ambarish Kenghe – menedżer projektu Google TVPozwoli to deweloperom na błyskawiczne dostosowanie swoich aplikacji do platformy Google TV, nie zmuszając ich do zmiany swoich programistycznych nawyków.

Deweloperzy Google jako pierwsi osiągnęli cel stawiany sobie przez gigantów branży technologicznej.
Połączenie zalet telewizji oraz internetu skutkuje nowymi możliwościami,
a interaktywna rozrywka może zostać wyniesiona na nowy poziom.

Google jednoznacznie stawia na programistów oferując im coraz większe wsparcie. Takie zachowanie może w przyszłości zaowocować zepchnięciem innych platform na boczny tor. Włodarze giganta z Mountain View zdają sobie sprawę z tego, iż największy potencjał drzemie właśnie w społeczeństwie, dlatego coraz odważniej upubliczniają swoje zasoby.

Twórcy pluginu uważają, że początkowo zainteresowanie aplikacjami na platformę Google TV nie będzie ogromne, jednak liczą, że wraz z upływem czasu ulegnie to zmianie.

Czy Google opanuje kolejną gałąź przemysłu ?

Więcej informacji: http://tech.pgs-soft.com/2011/08/23/aplik…android-os

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3280096