Dlaczego warto wybrać Dotpay?

Dotpay Sp. z o. o. jest firmą, istniejąca na rynku od 2000 roku. Siedzibę główną Dotpay posiada w Krakowie - to tu znajduje się organ założycielski i nadzorczy firmy. Działalność firmy opiera się na płatnościach internetowych, w procesie których pośredniczy. Obecnie Dotpay jest liderem w branży płatności online - tak i na polskim rynku, jak i zagranicznym (europejskim). 

Szeroki wachlarz metod płatności
Dotpay jest platformą pośredniczącą w płatnościach online, dzięki czemu zapewnia możliwość wybory formy płatności. W jednym miejscu zebrana została cała gama płatności internetowych - około 200 kanałów płatności i aż 140 z tego na zasadzie PayByLink. Możemy wybierać począwszy od tradycyjnego przelewu, poprzez szybkie płatności i na płatnościach z pomocą aplikacji mobilnych i kodów kończąc. To sprawia, że system jest elastyczny, wygodny oraz odpowiada na wymagania klientów różnego rodzaju.

Bezpieczeństwo transakcji
Dotpay stawia na zadowolenie klientów i bezpieczeństwo transakcji. W tym celu każdy z partnerów platformy jest sprawdzany przed nawiązaniem współpracy, by zapewniać najwyższą jakość usług. Dotpay posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej oraz Agenta Rozliczeniowego. To sprawia, że jest firmą o ugruntowanej pozycji. W dodatku, działa w zgodzie z certyfikatem PCI DSS LEVEL, jak i TWSC - THAWTE WEB SERVER CERTIFICATE wraz z EXTENDED VALIDATION. To podstawa bezpieczeństwa ze strony firmy Dotpay. Firma swój rozwój i podejście do płatności internetowych opiera na doświadczeniu, co sprawia, że usługi są niezawodne. W skali roku, jak podaje firma, dostępność serwisu osiąga pułap 99,5 %. Od 2008 roku Dotpay jest członkiem programu „rzetelna firma” 

Prosta integracja z wieloma platformami
Skuteczna w działaniu i prosta w obsłudze - taka powinna być platforma do płatności online. Zintegrowane platformy sklepowe zapewniają możliwość włączenia w stu procentach funkcjonalnego sklepu internetowego wraz z szybkimi płatnościami w krótkim czasie. Dotpay’owa platforma udostępnia moduły płatności dla najpopularniejszych i największych na rynku domen internetowych oraz sklepów online. Jednak nie pozostawia swoich partnerów bez wsparcia. Dotpay służy pomocą techniczną i informacyjną, a także zapewnia niezbędne instrukcje i narzędzia dla uruchomienia systemu płatności na stronie wspólnika. Istnieje możliwość wyboru integracji w zależności od oczekiwań i potrzeb - Standard oraz Whitelabel. 

Intuicyjny system zarządzania transakcjami
System Dotpay jest niesamowicie intuicyjny. Panel użytkownika jest prosty w obsłudze, niezależnie od wersji - mobilna czy standardowa. Firmy także zyskują wiele możliwości na łatwy sposób kontrolowanie płatności i rozliczeń. Mogą skorzystać z pasażu, multiwpłaty, automatycznych zwrotów, płatności walutowych czy auto-powiadomień. W efekcie końcowym, firma otrzymuje zbiorczy raport księgowy w dowolnie wybranym formacie na potrzeby rozliczenia. 

Optymalizacja procesu płatności
Płatności Dotpay możemy dokonywać bez rejestracji w domenie, co jest wygodne (szczególnie dla osób, które zwyczajnie nie chcą konta w serwisie). Proces płatności jest zoptymalizowany, by przebiegać jak najszybciej - pomagają w tym takie usługi, jak Whitelabel czy OneClik. Dotpay jednak podchodzi w sposób indywidualny do swoich klientów i dopasowuje usprawnienia procesu płatniczego do potrzeb sklepu czy usługodawcy. 

Brak opłat abonamentowych
Najlepsze w tym wszystkim, że całość jest darmowa. Może nie do końca. Istnieje prowizyjny system rozliczeń, dzięki któremu nie trzeba bawić się w abonamenty i składki czy stałe płatności. To sprawia, że koszty eksploatacji są niskie i korzystne dla obu stron.

O serwisie

Często kupujesz w Internecie? Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące najlepszych sposobów płatności oraz bezpieczeństwa transakcji online. 

Kontakt

802 547 587

kontakt@webprojektant.pl

Galeria