Dotpay - najlepszy wybór pośrednika płatności

Firma Dotpay Sp. z o. o. stanowi spółkę, założoną w roku 2000 w Krakowie. Obecna siedziba główna firmy wraz z organem nadzorczym nad mniejszymi placówkami znajduje się w byłej stolicy kraju, Krakowie. Firma swoją działalność opiera na pośredniczeniu w płatnościach internetowych. Przez dziewiętnaście lat rozwoju stawia nieustannie na wysoki poziom usług i bezpieczeństwa, dzięki czemu dziś jest liderem w branży na skalę europejską. 

Szeroki wybór metod płatności
Dotpay posiada własny zaawansowany system, z pomocą którego pośredniczy w procesie płatności internetowych. Platforma zapewnia jednak szeroki wybór metod płatności i to wszystko w jednym miejscu za pomocą kliknięcia. Dotpay gromadzi blisko 200 kanałów płatności (z czego 140 w oparciu o PayByLink). Klienci mogą z pomocą Dotpay płacić przelewem tradycyjnym, kartą kredytową czy debetową, aplikacją mobilną czy szybkim przelewem w łatwy i szybki sposób. To wpływa na pozytywną opinię na temat płatności Dotpay. 

Bezpieczeństwo przede wszystkim
Firma od początku swojego istnienia stawia w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo transakcji. W końcu to jednoznaczne z ochroną klientów i ich zadowoleniem. Dotpay sprawdza swoich partnerów, zanim nawiąże współpracę - muszą być rzetelni w działaniu i legalnie funkcjonować. Dotpay używa szyfrowania oraz certyfikatów bezpieczeństwa, by płatności mogły być chronione od początku do końca. Dodatkowo, Dotpay nosi status Krajowej Instytucji Płatniczej oraz Agenta Rozliczeniowego. Działanie serwisu opiera się na zgodności z certyfikatem PCI DSS LEVEL, a także z TWSC - THAWTE WEB SERVER CERTIFICATE z EXTENDED VALIDATION. Więcej, Dotpay od 2008 roku uczestniczy w programie „Rzetelna firma” 

Wielowymiarowość
Zintegrowane platformy sklepowe są łatwiejsze w użytku i skuteczniejsze w działaniu, pozwalając na otworzenie sklepu internetowego wraz z podłączeniem do szybkich transakcji w krótkim czasie. Dotpay zapewnia wsparcie w procesie integracji, jak i przez cały okres współpracy. Z pomocą obsługi Dotpay (narzędziowej, informacyjnej) uruchomienie systemu płatności na stronie sklepu będzie o wiele łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać. Firma zapewnia wybór poziomu integracji - Standard lub Whitelabel. Wybór należy do klienta w zależności od jego potrzeb. 

Proste zarządzenie transakcjami
Trzeba przyznać, że system Dotpay jest prosty w obsłudze i intuicyjny dla każdego. Niezależnie od używanej wersji (komputerowa czy mobilna), interfejs użytkownika jest łatwy do opanowania. Z kolei firmy przy współpracy z Dotpay zyskują sposoby na szybkiej i bajecznie proste kontrolowanie rozliczeń oraz przepływu płatności. Do ich użytku włączone są takie usługi, jak pasaż, automatyczne zwroty i powiadomienia, płatności walutowe czy wielość wpłat w jednym czasie. To sprawia, że zarządzanie jest o wiele bardziej elastyczne i szybkie. Na koniec firma pobiera jedynie raport księgowy w wybranym formacie. 

Optymalizacja w pełni
Płatności przez Dotpay są nie tylko proste, ale także szybkie. Możemy ich dokonać bez zakładania czy posiadania konta w serwisie. Proces jest zoptymalizowany, by przebiegać sprawnie - szybka płatność to także wcześniejsza realizacja zamówienia. 

Brak opłat abonamentowych
Dotpay nie bazuje na ofercie abonamentowej. Nie ma tutaj także stałych opłat czy składek lub ukrytych opłat. Zasada jest prosta - system prowizyjny. Jedna strona zyskuje to i druga ma korzyści z przychodu pierwszej. To jednoczesny zysk dla obu stron, odpowiednio rozłożony w proporcjach, dzięki czemu korzystny dla firmy i partnera.

O serwisie

Często kupujesz w Internecie? Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące najlepszych sposobów płatności oraz bezpieczeństwa transakcji online. 

Kontakt

802 547 587

kontakt@webprojektant.pl

Galeria