Dotpay i oferowane e-portfele

Obecnie w coraz szybciej zmieniającym się świecie, cenimy sobie rozwiązania, które pomagają nam załatwiać nasze codzienne sprawy szybciej i prościej. Z tej racji, że nabywamy coraz więcej i płacimy w różnych miejscach, zarówno stacjonarnych jak i online, wolimy używać zintegrowanych urządzeń i aplikacji, które pozwalają na swobodne zakupy za pomocą jednego telefonu. Właśnie z tych potrzeb e-konsumentów narodził się portfel elektroniczny, który zastępuje tradycyjną wersję portmonetki opcją wirtualną. Zamiast nosić pliki kart i gotówkę, wystarczy telefon!

Dotpay to obecnie jeden z najpopularniejszych dostawców płatności online, który oferuje wiele form płatności od opcji płacenia kartą, robienia przelewów internetowych, płatności mobilnych, płatności SMS oraz e-portfeli. A jakie rodzaje e-portfeli znajdziemy w Dotpay?

Kupuj bilety z Skycash
Dzięki aplikacji Skycash nie będziesz musiał więcej stać w kolejkach. Wystarczy zainstalować aplikację, żeby szybko przekonać się, jak dużo czasu można zaoszczędzić dzięki temu uniwersalnemu systemowi płatności mobilnych. SkyCash dostępny jest bezpłatnie i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dzięki niemu będziesz mógł opłacić parking w strefach płatnego parkowania w 64 polskich miastach, kupić bilety komunikacji miejskiej w 70 polskich miastach, zakupić bilety na połączenia krajowe PKP Intercity, kupić bilety do sieci Multikino w całej Polsce, dokonać przelewów pieniężnych na komórkę, wypłacić gotówkę bez użycia karty w sieci bankomatów Euronet, kupić bilety na połączenia przewoźników kolejowych działających na terenie Polski, dokonać płatności za rachunki oraz wykupić ubezpieczenie komunikacyjne i turystyczne.

Jak działa mPay?
W aplikacji mPay posiadamy aż trzy źródła płatności – portmonetka przedpłacona, podpięta karta płatnicza i karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass. W ten sposób otrzymujemy kompletną i wirtualną wersję portfela. Rozwiązanie zapamiętuje dane, które wymagane są przy wystawieniu faktury. Cała procedura uwierzytelniana jest przez OTP, co sprawia, że robiąc zakupy nie musimy poddawać się żmudnemu procesowi wypełniana formularza. System jest jest zupełnie bezpieczny, szybki i wygodny. Z mPay można robić zakupy na całym świecie.

Wygoda użytkowania PayPal
To rozwiązanie oferuje konto internetowe, poprzez które można łatwo i szybko wysyłać pieniądze z rozmaitych źródeł, jak karta kredytowa lub rachunek bankowy, do szerokiego grona odbiorców np. sklep internetowy czy e-sprzedawca. A wszystko to bez udostępniania swoich danych finansowych i osobistych. Oznacza to, że ani sprzedający w sklepie online, ani gospodarz domu, nie widzą Twojego numeru karty kredytowej czy danych bankowych. Dzięki dodatkowej opcji błyskawicznego doładowania w kilka sekund można doładować konto PayPal z rachunku bankowego i kupować kiedy, gdzie i jak się chce.

O serwisie

Często kupujesz w Internecie? Na naszej stronie znajdziesz porady dotyczące najlepszych sposobów płatności oraz bezpieczeństwa transakcji online. 

Kontakt

802 547 587

kontakt@webprojektant.pl

Galeria