Uaktualniona wersja PrestaShop 1.5.2

Zobacz komentarze

Uaktualniona wersja PrestaShop 1.5.2 - http://webprojektant.plPrestaShop jest darmową aplikacją sklepu internetowego rozpowszechnianego na zasadach Open Source. Największymi jej zaletami to prosta instalacja, szybkość działania i intuicyjny panel administracyjny.

Sklep można hostować na indywidualnych serwerach bez konieczności płacenia dodatkowych miesięcznych abonamentów i bez dodatkowych ukrytych kosztów utrzymania.

Oprogramowanie udostępniane jest całkowicie za darmo na otwartej licencji Open Software License w wersji 3.0 z dostępem do źródeł kodu. Pod względem technicznym przewyższa płatne rozwiązania, jest przetestowany przez setki tysięcy sklepów (sam sklep pobrano z repozytorium już ponad 2,2 mln. razy – dane z 2013 roku). Prestashop pozwala na indywidualny Webdesign, dostosowanie graficznego wyglądu do potrzeb sklepu bez żadnych ograniczeń.

Sklep udostępnia instalowanie dodatkowych zewnętrznych modułów np. płatności, porównywarek cen, systemów śledzenia przesyłek itp. Możliwe jest też pisanie własnych modułów zgodnie z dostarczoną dokumentacją.

Panel administracyjny systemu jest prosty w obsłudze, łatwy nie tylko dla administratora, czy osoby wdrażającej, ale także dla personelu obsługującego sklep. Presta Shop posiada pełną polską wersję interfejsu, panelu administracyjnego, oraz polski instalator aplikacji, umożliwiający w szybki sposób uruchomić gotowy, wypełnionym przykładowymi produktami sklep internetowy

WEBprojektant.pl na YouTube!

Kanał WEBprojektant.pl na YouTubeMam przyjemność ogłosić, że działa nasz kanał na Yotube - WEBprojektant.pl - poradnik webmastera, gdzie możecie znaleźć nasze video tutoriale.

Może nie jest tam jeszcze porażająca ilość poradników dla webmasterów, ale postaram się aktualizować kanał w miarę możliwości. Proszę Was o tematykę jaką chcecie, aby poruszyć w kolejnych tutorialach. Łatwiej mi będzie wybrać na czym się skoncentrować.

Może się przydać

Top 3 webmaster

Nasze statystyki

Użytkowników:
130
Artykułów:
224
Odsłon artykułów:
3279881